KONST / Litografier / Litografi 11809493
nr 1180 9493
Litografi
L America, Kvinna, 47x58
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:35:20
150 kr